Na ovoce

Občanské sdružení i v tomto roce pořádá zajímavé akce.

na-ovoce.cz

Již je známo několik termínů zajímavých workshopů na téma péče o ovocné stromy. Na ně je potřeba se přihlásit, protože počet účasníků je omezený.

Zároveň jsou známy i některé termíny vycházek, při kterých sdružení pokračuje v objevování zapomenutých pražských sadů. První vycházka je plánovaná na 23. 4. a jejím cílem jsou rozkvetlé pražské třešňovky.

Přednášky - Společnost Národního muzea a Palaia

Paleontologická sekce Společnosti Národního muzea a Palaia, společnost pro paleontologii pokračují v pořádání přednášek o paleontologii. Konají se v přednáškovém sálu "H" Nové budovy Národního muzea (Vinohradská 1, Praha) a začínají v 18:00.

www.palaia.cz

Klub za starou Prahu

V Juditině věži na Malostranském břehu Vltavy pro vás Klub za starou Prahu pořádá přednášky, koncerty a další akce.

program